По-русски

Дерево друзiв

Чат

Нiк:
Пароль:

Знайомства

Анекдоти

? ????????, ?? ?????? ?? ???????? ????? ????????: "" ??????? ?? ??????- ??? ????????"".

Ще анекдоти: Найкращi, Новi

Найкраща дiвчина Украiни:
Алена
Алена

Детальнiше

Адреси органiзацiй

Ключові слова

Регіон

Новi сервiси

video.oboz.ua screenshot

VIDEO.OBOZ.UA - ВIДЕООБОЗ

Це надзвичайно велика – у найближчій перспективі - колекція відеосюжетів та відеороликів на різноманітнійшу тематику: новини дня, спортивне відео, рекламні ролики, розваги, приколи та ін. Сайт повністю знаходиться в зоні UA-IX, а це означає, що користувачу не потрібно платити за трафік. Відзначальною особливістю цієї послуги є зручний інтерфейс, схожий зі стилістикою відомого ресурса YouTube. Крім того, на ВІДЕООБОЗІ відвідувач зможе переглянути шуканий сюжет дуже легко, оскільки ресурс не потребує завчасної реєстрації або ж авторизації. Як і всі проекти портала oboz.ua, ВІДЕООБОЗ - це інтерактивний ресурс. Поки що користувачі мають змогу надсилати свої ролики редактору, надалі ВІДЕООБОЗ буде розвиватися як ресурс Web 2.0 з можливістю самостійного обміна відео.
auto.oboz.ua screenshot

AUTO.OBOZ.UA - АВТООБОЗ

На відміну від більшості автомобільних сайтів, котрі акцентують свою увагу та увагу читачів на виключно комерційних або ж технічних аспектах автомобільнї тематики, АВТООБОЗ подає всеосяжну інформацію про світ автомобілей: новини автомобільної індустрії, автоспорту, поради експертів й любителів щодо експлуатації транспортних засобів, розділ «куплю/продам», повний каталог автомобілей усіх світових виробників, можливість розрахунку кредиту на придбання авто. Насичений розділ «Фоторепортаж» робить сайт схожим на глянцеві автомобільні журнали. Серед особливостей сайта слід відзначити новинну рубрику з категоріями по типу кузова транспортного засобу, а також за маркою автомобілю. Така рубрикація дозволяє максимально швидко знайти необхідну інформацію у визначеному сегменті, а зручне й візуально приємне меню дозволить у два кліки отримати необхідну інформацію.
sport.oboz.ua screenshot

SPORT.OBOZ.UA - СПОРТОБОЗ

Спортивна Інтернет-газета пропонує увазі користувачів найповнішу інформацію зі світу спорта, цікаві репортажі, інтерв’ю та коментарі, ексклюзивні авторські матеріали по темам футболу, баскетболу, боксу, «Формули-1» та ін. Крім рубрик, що стосуються різних видів спорта, щоденно наповнюються й оновлюються «Подія дня», «Фоторепортаж», а також рубрика «Світське життя». Особливістю сайта є авторські материіали на різні спортивні теми, а також фоторепортажі та відеосюжети найважніших та найцікавіших спортивних моментів. Ексклюзивний проект СПОРТОБОЗа - це веб-конференції читачів з відомими спортсменами й спортивними функціонерами.
kino.oboz.ua screenshot

KINO.OBOZ.UA - КIНООБОЗ

Насамперед, КІНООБОЗ - це інформаційний ресурс. Але головною його особливістю є інтерактивність. Активні користувачі ресурса самостійно можуть наповнювати сайт інформацією, писати нариси та статті, створювати сайт таким, яким вони бажають його бачити. Більш того, все, що є на сайті, відвідувачі можуть рейтингувати, оцюнювати, коментувати й доповнювати. Вже працює бета-версія сайта й два основних розділи: афіша найбільших сучасних кінотеатрів й розділ новин світового й вітчизняного кінематографа. У найближчий час доступною для користувачів стане інформаційна база про фільми, а також особлива, спрощена версія форума.
Рекламодавцям· Вiдгуки· Про нас
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Новый дата-центр в центре Киева,удаленное администрирование, хостинг, колокейшн,выделенный сервер,аренда сервера,арендовать сервер

© Oboz.ua MMVII